Sahiller ve Mavi Koylar
/
Merkez

Kumbahçe Sahil

Kumbahçe Sahili

Kumbahçe Sahili

Bodrum merkezde barlar sokağının hemen çıkışında bulunan kumbahçe sahilinde, akşam güneşinin bodrum kalesi üzerinden batışını izlemenizi tavsiye ederiz.

Manzaranın bu kadar büyüleyici olsada, deniz kalitesi açısından aynı şeyi söylememiz mümkün değil. Pek çok tekne,yat,gemi vb deniz araçlarının bulunduğu sahilde  denize girmek pek keyifli gözükmüyor. Yok ben girmek istiyorum derseniz, kumbahçe üzerindeki beach,cafe vb mekanlarda denize girebilirsiniz. 🙂 Kumbahçe’deki mekanlarda kahvenizi içebilir arkadaşlarınızla keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Kumbahçe sahili Bodrum’un kalbi diyebileceğimiz bir noktadadır. Bu sebeple yerli yabancı turistler tarafından çok fazla ziyaret edilmektedir. Eğer burada denize girmeyi düşünüyorsanız erken saatlerden herhangi bir işletmenin sahilinde şezlog kapmanızı tavsiye ederiz.

Eğer aracınız var ise yada keyifli bir tatil yapayım güzel bir denize gireyim diyenlerdenseniz diğer sahillere göz atmanızı tavsiye ederiz. Zira çok daha güzel, temiz ve keyifli sahiller Bodrum’da var.

Diğer sahiller ile ilgili bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.

Devamını Oku
Tam Sezon
0
Yemek
0.0%
Hizmet
0.0%
Atmosfer
0.0%
Diğer
0.0%