Cafe & Bar
/
Merkez

Cafe Cafen

Cafe Cafen

Cafe Cafen İç Mekan

İsminden de anlayabileceğiniz gibi istediğin zaman senin cafen anlamını taşıyan, evinizdeki konforu sağlayan çok sıcak ve samimi bir mekan. Cafe cafen, Bodrum Neyzen Tefik caddesi üzerinde, marinanın karşısındaki mükemmel lokasyonu ile müşterilerinin çok kolay ulaşabilecekleri bir noktada. Bodrum’un en güzel lokasyonunda Bodrum’un en güzeliyiz diyorlar kendilerine. Bodrum’da ki en iyi cafeler den biri diyebiliriz burası için.

Şehrin inanılmaz trafiğinden sıyrılarak, biraz deniz kokusu çekmek, Bodrum marinasının eşsiz görselliğini seyretmek isterseniz buyurunuz. Mekanda ortam çok sıcak ve samimi, zaten mekan öyle devasa büyüklükte değil, hoş böyle çokta güzel olmuş. Bodrumlu ve Bodrum severlere sabah 09:00 ‘da muhteşem kahvaltısı ile başlayıp gece geç saatlere kadar hizmet vermekte. Arzu ederseniz güne güzel bir serpme kahvaltı ile başlayabilir yada öğle yemeğinde Penne Arabiata, Penne Cafe Cafen, Dana madalyon, Izgara köfte, özel spesiyal hamburger yada Fajitayı deneyimleyebilirsiniz

Cafe Cafen Cheese Cake

Arzu ederseniz de öğleden sonra bir beş çayına gidebilirsiniz. Tabi beş çayı demişken Bodrum’da Cheesecake, Browni ve Tiramisu’yu  en özel halinin eşsiz keyfine vararak yiyebileceğiniz belki de tek mekan burası.

Akşam yemeği için gidemez misiniz ? Tabi ki gidebilirsin. Menülerinde herkese hitap edebilecek alternatif yada seçenek mevcut.

Açıkçası Bodrum’a geldiyseniz ve Marina caddesinde 3-5 tur atacaksanız Bodrum Mekanları olarak, burada soluk almanızı en azından bir çay içmenizi tavsiye ederiz.

Devamını Oku
Akdeniz Mutfağı
Atıştırmalıklar
Avrupa Mutfağı
Et & Kebap
Kahvaltı
Oto Park
Tam Sezon
Wifi
0
Yemek
0.0%
Hizmet
0.0%
Atmosfer
0.0%
Diğer
0.0%